Pristatymas

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:

Pristatymas per kurjerius

Pasirinkus ši būdą prekę Jums pristatys kurjerių kompanija. Prekės pristatomos per 1 – 3 darbo dienas po to, kai mes gausime apmokėjimą. Kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks.

 

Pristatymas į Jūsų pasirinktą DPD  terminalą

Pasirinkus šį pristatymo būdą, prekės Jums bus pristatytos į Jūsų nurodytą  terminalą , kurį pasirinksite iš terminalų sąrašo. Prekės pristatomos per 1 – 3 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Prekes iš terminalo galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu metu 24 val. per parą. Prekės siunčiamos per DPD kurjerių paslaugas.

 

Prekių priėmimas ir siuntos būklė

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ar remiantis kitokiais pirkėjo pateiktais duomenimis, pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų pardavėjui dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite ar prekė ir/ar jos pakuotė nėra pažeista bei pasirašykite važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas – laisvos formos aktą apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Klientui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų. Būtume dėkingi, jei apie pastebėtus siuntos trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, informuotumėte mus el.paštu info@anoks.lt

 

Shopping Cart
Scroll to Top